Murat Cemcir: Ahmet Kural çok sevdiğim eski bir arkadaşım

Önceki akşam “Override” adlı oyunun galasına katılan Murat Cemcir, “Çalgı Çengi” serisi, “İşler Güçler”, “Kardeş Payı”, “Düğün Dernek” serisi, “Ailecek Şaşkınız” ve “Baba Parası” gibi yapımlarda birlikte rol aldığı Ahmet Kural ile ilgili konuştu.

Aramızda Kalmasın’ın haberine göre, Cemcir, Ahmet Kural’ın yeni filmi “Efsane”yi izlemediğini belirtti. Cemcir, aralarındaki sorunla ilgili, “Bizim aramızda bir küslük yok. Ben, kimseye küsmem, bana küser insanlar. Ben dururum. Gelirler barışırlar, sonra giderler…” diye konuştu.

Kural’ın düğün davetiyesini WhatsApp ile gönderdiği iddiasına da yanıt veren Cemcir, “Ben WhatsApp’lara girip bakmıyorum kardeşim. Bazı numaralara bakmıyorum. Engelli değil” dedi.

‘HAYAT BÖYLE BİR ŞEY’

Cemcir sözlerine şöyle devam etti:

“Ahmet benim çok sevdiğim bir arkadaşım. Eski arkadaşım. Çok sevdiğim eski arkadaşım. Güzel şeyler yaşarsın, güzel maceralar yaşarsın sonra bir gün biter. İnsanlar hayatlarımıza girerler, eşimiz olarak girerler, arkadaşımız olarak girerler, annemiz babamız olarak girerler… Sonra giderler… Hayat böyle bir şey.”

Cemcir, basın mensuplarının “Yollar yeniden kesişir” yorumuna da “Gerek yok kardeşim” diye cevap verdi.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x